Start O nas
poniedziałek, 22 kwiecień 2019
Portal branżowy dealerów, dystrybutorów, importerów
oraz producentów elektronicznych urządzeń rejestrujących
Reklama
Start
O nas
Szukaj
Giełda Kasiarzy
Artykuły Prasowe
Wydarzenia
Rozporządzenia
Interpretacje
Gdy klient pyta ...
Promocje na rynku
Waszym zdaniem
Księga Gości
F O R U M
R O Z R Y W K A
Menu użytkownika
Zaproponuj swój Artykuł
Twoje konto
Twoje publikacje
Wyloguj
Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie
Nie pamiętasz hasła?
Nie masz konta? Załóż je sobie
Start
Promocja Elcom - Nowe warunki serwisowe [2006-09-25] PDF Drukuj E-mail
Oceny: / 3
KiepskiBardzo dobry 
Napisał Administrator   
poniedziałek, 25 wrzesień 2006Informujemy, że na mocy obowiązującego w Polsce prawa, jako producent kas posiadamy prawo do serwisowania wszystkich wyprodukowanych przez nas a sprzedanych na terenie Polski urządzeń, również tych dostarczonych w przeszłości przez firmę Torell z Pruszcza Gdańskiego czy Apollo Electronics z Warszawy.

Dorian Liszcz

Wspaniałe warunki serwisowe dla entuzjastów marki Elcom.

Firma Elcom-Polska Sp. z o.o., reprezentant Elcom s.r.o Słowacja, będąca spółką zależną, produkującą urządzenia rejestrujące dostępne na rynku polskim od ponad 8 lat, z dniem 10 czerwca 2006 r. przejęła obowiązki Serwisu Centralnego wobec wszystkich urządzeń wyprodukowanych w firmie Elcom.

W związku z przystąpieniem Polski do Unii Europejskiej dotychczasowi Importerzy stracili swoją rangę Importera, stając się zwykłymi Dystrybutorami (odbiorcami wewnątrz wspólnotowymi), których to z kolej prawo nie uprawnia do wykonywania Serwisu Centralnego w zastępstwie Producenta jakim bez wątpienia pozostaje nasz holding, któremu polski Ustawodawca wyznaczył do wykonywania szczególne funkcje serwisowe.

Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, iż firmy Torell i Apollo Electronics obecnie w żaden sposób nie współpracują za naszą firmą oraz, że wszystkie udzielone przez naszą firmę upoważnienia i autoryzacje dla ww. firm - nie są już aktualne.

Obecne działania rynkowe ww. firm są silnie konkurencyjne względem naszej marki, co działa na niekorzyść podatnika zainteresowanego wykonywaniem taniego, profesjonalnego a co najważniejsze skutecznego serwisu urządzeń wyprodukowanych przez naszą firmę.
Prezes Zarządu
Dorian Liszcz


ELCOM POLSKA sp. z o.o. szanuje twoje prawo do pozostania anonimowym użytkownikiem internetu. Otrzymałeś ten mail, ponieważ byłeś naszym gościem w czasie prezentacji naszych produktów w czasie targów, innych imprez okolicznościowych lub też nabyłeś jeden z naszych produktów softwar-owych. Twój adres emaliowy jak i Twoje dane osobiste, nigdy nie zostaną udostępnione nikomu innemu bez Twojej wyraźnej zgody. Aby zrezygnować z otrzymywania mailing-ów z naszej firmy, skontaktuj się z nami na adres:


 
Ostatnia aktualizacja ( poniedziałek, 25 wrzesień 2006 )
< Poprzedni   Następny >
Piękne 100-letnie
344491_6_d41d_d.jpg
Gościmy
Aktualnie jest 108 gości online
Statystyka
odwiedzających: 12804301
© Copyright by Portal Fiskalny.pl, 2005.